ADAD eSklep
System ATHENA
Strona główna  >   System ATHENA
PROFESJONALNY ZESTAW NOWOCZESNYCH
PROGRAMÓW DLA KOSZTORYSANTA


Głównym elementem pakietu jest program do kosztorysowania Norma PRO.Ekonomiczne rozwiązanie dla Profesjonalistów
Zebranie na jednej płycie CD wszystkich narzędzi niezbędnych w procesie kosztorysowania umożliwia elektroniczne przekazywanie danych pomiędzy poszczególnymi programami na kolejnych etapach tworzenia profesjonalnego kosztorysu. Jednocześnie zakup pakietu uzupełniających się narzędzi, w porównaniu z zakupem poszczególnych jego elementów oddzielnie, gwarantuje wymierną korzyść finansową.

Wszechstronne i kompleksowe narzędzie
System Athena przeznaczony jest dla firm i osób profesjonalnie zajmujących się wyceną inwestycji/robót budowlanych, m. in. dla firm budowlanych, deweloperskich, pracowni kosztorysowych i inżynieryjnych, biur architektoniczno-projektowych, a także instytucji administracji państwowej i przedsiębiorstw realizujących inwestycje w ramach swojej działalności gospodarczej.

Aktualizacje i bogata baza katalogowa
Wchodzący w skład Systemu Athena program Norma PRO, który posiada bazę ponad 300 katalogów, można aktualizować poprzez prenumeratę kwartalnika Buduj z Głową. System współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na polskim rynku bazami cenowymi, w tym bazą cenową InterCenBud, która może być uaktualniana przez Internet lub ukazującą się co kwartał płytę CD.

System Athena składa się z następujących elementów:
  • Norma PRO – profesjonalny program kosztorysowy.
  • Viking – program do szacowania wartości inwestycji i robót budowlanych.
  • CAD Rysunek – program do tworzenia dokumentacji technicznej, umożliwiający automatyczne przekazywanie wymiarów z projektu i zdjęć do Normy.
  • ATHExcel – moduł rozszerzający funkcjonalność MS Excel o możliwość odczytu kosztorysów.
  • ATHProject – moduł rozszerzający funkcjonalność MS Project o możliwość wczytywania kosztorysów.
  • Ocena - program do prezentowania w postaci graficznej danych z jednego lub wielu kosztorysów.
  • Wykopy - program do obliczania kubatury wykopów, ilości ziemi przeznaczonej do wywiezienia, ilości wydobytego humusu, ilości piasku na zasypkę czy podsypkę oraz in.
  • Stawka 2 - program obliczeniowy do wyliczania stawki roboczogodziny kosztorysowej.
beta beta
beta beta
Kontakt
Adad Solutions
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
fax. 42 61 15 859
Na skróty
Słowa kluczowe
sage symfonia łódź, norma expert, norma pro, norma standard, symfonia start, symfonia faktura, symfonia standard, programy kosztorysowe, programy do kosztorysowania, system symfonia, oprogramowanie dla budownictwa, system athena, programy księgowe, athenasoft budownictwo
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia